Informace pro hosty

Vážení hosté, dovolujeme si Vás upozornit, že celý komplex Aparthotel Rýbrcoul je provozovaný pomocí Smart technologie a není u nás recepce. Rezervace, platba i check in probíhají online. Rezervace v požadovaný den příjezdu lze provést online do 20:00 hod., poté na základě telefonické domluvy.

V den příjezdu Vám bude zaslán přístupový kód k Safe boxu, který se nachází vedle hlavních dveří do budovy, kde naleznete hotelovou kartu a tou získáte přístup do Aparthotelu i Vašeho rezervovaného apartmánu.

Respektujeme tak vaše soukromí, avšak v případě potřeby jsme vždy k dispozici.

Check-in:

Ubytování v den nástupu probíhá od 15:00, nebylo-li předem domluveno jinak.
Check in je zcela bezkontaktní, na základě provedené rezervace, vyplnění údajů pro check in a zaplacení online získáte přístupový kód k otevření Safe boxu s hotelovou kartou.

Check-out:

V den odjezdu by měl být Váš apartmán vyklizen do 10:00 v případě, že požadujete pozdější čas odjezdu, kontaktujte prosím, naše rezervační oddělení za účelem ověření, zda je to s ohledem na nástup dalších hostů možné.

Snídaně

Ubytování u nás zahrnuje nejen pohodlný apartmán, ale také snídani formou bufetu. Snídaně se podává v salonku restaurace Rýbrcoul, která je umístěna hned z druhé strany budovy apartmánů.

Čas podávání snídaní:
pondělí – pátek 7:00 – 9:00
sobota – neděle 8:00 – 10:00

Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu zdarma.

Síť: Aparthotel_Rybrcoul

Heslo: rybrcoul

Parkování

Pohodlné parkování zajištěno v zastřešeném prostoru s výškou stropu 2,3 metrů, nebo na vyznačeném venkovním parkovacím místě. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací  místo zdarma, bez nutnosti rezervace. Parkování pro více automobilů k jednomu apartmánu není možné předem rezervovat a je povoleno pouze na základě aktuální obsazenosti parkovacích míst.

Úschovna sportovních potřeb

Pro naše sportovně založené hosty máme k dispozici úschovnu sportovních potřeb. Nachází se po levé straně před vchodem do budovy. Otevření úschovny je možné pomocí hotelové karty, kterou jste si vyzvedli při příjezdu v Safe boxu. Tato karta nejen otevírá dveře do Vašeho apartmánu, ale slouží i k otevírání sportovní úschovny.

Sportovní úschovna je přístupná 24 hodin denně.

Domácí mazlíčci

Jsme si vědomi, že mnoho z Vás bere své mazlíčky jako součást rodiny, avšak pro návštěvu našeho Aparthotelu Vás poprosíme, nechat je doma, popřípadě v alternativním ubytování v blízkém okolí. Našim hlavním cílem je zajistit příjemný a komfortní pobyt pro všechny a zákaz mazlíčků, je rozhodnut, s ohledem na pohodlí a bezpečnost všech našich hostů. Děkujeme Vám za pochopení.

Informace pro kuřáky

Veškeré prostory Aparthotelu Rýbrcoul, jednotlivé apartmány, chodby, prostory restaurace a další jsou nekuřácké! V případě porušení tohoto zákazu Vám může být účtována pokuta ve výši 5000Kč.

Prosíme tedy naše hosty, aby v celém komplexu Aparthotelu nekouřili.

Pro kuřáky je vyhrazený prostor.

 

Milí hosté, prosíme také, o pozorné pročtení ubytovací řádu Aparthotelu Rýbrcoul.

Znění ubytovacího řádu včetně storno podmínek naleznete zde.