Služby

PARKOVÁNÍ

Pohodlné parkování zajištěno v zastřešeném prostoru s výškou stropu 2,45 metrů, nebo na vyznačeném venkovním parkovacím místě. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo bez nutnosti rezervace.  Užijte si tak pohodlný a bezstarostný pobyt u nás!

HOTELOVÉ SLUŽBY

V rámci ubytování v našem Aparthotelu Vám nabízíme mnoho dalších služeb, které Vám zajistí stejný komfort jako v hotelu. Samozřejmostí je každodenní úklid, zapůjčení dětské postýlky, wi- fi připojení v ceně či bezpečná úschova vašich sportovních potřeb. Dále můžete využít placenou službu praní a žehlení. Veškeré služby můžete přiobjednat pomocí Alfreda po provedení rezervace v sekci doplňkové služby. Nechte se hýčkat a užijte si svůj pobyt na maximum!

TRANSFER

Snažíme se zajistit maximální komfort, a proto pro vaše pohodlné cestování zařídíme transfer nejen u nás po městě za památkami či prací, ale také z letiště a vzdálených míst dle domluvy. Díky našemu transferovému servisu můžete cestovat snadno a pohodlně. Transfer můžete rezervovat pomocí Alfreda po provedení rezervace v sekci doplňkové služby. Pokud máte jakékoli dotazy, jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s plánováním vaší cesty. Kontaktujte nás prosím.