Vítejte v Aparthotelu Rýbrcoul!

Aparthotel Rýbrcoul Vás překvapí svým designem i vybavením. Nově vystavěné moderní apartmány se nachází v Trutnově, na hlavním tahu směr Krkonoše v blízkosti obchodního centra. Ubytování ve dvanácti apartmánech s celkovou kapacitou 44 lůžek je díky svým komfortem a zařízením vhodné nejen pro milovníky hor či rodin s dětmi, ale také nabízí nadstandardní ubytování v rámci pracovních cest.

Naše služby Vám přinesou pohodlí jako v hotelu. Snídaně, denní úklid, služba praní a žehlení či zapůjčení židličky a postýlky pro nejmenší jsou samozřejmostí. Všechna patra jsou dostupná výtahem a dva z našich apartmánů poskytují bezbariérový přístup.

V Aparthotelu Rýbrcoul se nemusíte starat o parkování!

Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo bez nutnosti rezervace. Samozřejmostí je bezplatné Wi – Fi připojení. Pokud jste nadšenými sportovci, rádi Vám nabídneme bezpečné místo pro uložení Vašich sportovních potřeb.

Na závěr, jako bonus, Vám přinášíme naši terasu s výhledem na panoráma Krkonoš.

Abychom Vám usnadnili ubytování, využíváme moderní smart technologie a systém s pin kódy. To znamená, že můžete pohodlně přijet a ubytovat se v kteroukoli hodinu aniž byste museli čekat na recepci.

Ať už cestujete do Trutnova na den či měsíc, Aparthotel Rýbrcoul Vám nabídne vše, co potřebujete.

PARKOVÁNÍ zdarma

SNÍDANĚ v ceně

SLUŽBY jako v hotelu